Testimonials

Beş gün önce ömrümde ilk kez bayıldım. Nereye gideceğimi ne yapacağımı bilemedim. Bu sabah, Dr. Gülümser Heper’i tavsiye etmişlerdi. İnternetten doktor adına girip hastanenize ulaştım. Randevusuz şekilde çıkıp geldim. Sorunumu bankodaki kızlarıma ilettim. Randevum olmadığı halde beni hemen Gülümser Hoca’ya ilettiler. Dr. Gülümser de hemen beni aldı, ilgilendi, kalp ultrasonumu aldı, onun güleryüzlü, mütavaziliği, bilgisi bana çok moral verdi. Dualarım onunla, teşekkür etmek çok az gelir.

-1. katta kan verdiğim Hülya Hemşirenin ilgisi bilgisi güleryüzü beni çok mutlu etti, Allah ondan da razı olsun.

Sevgi ŞAFAK

Hastaneniz çalışanı kan alma bölümündeki çalışan Hülya Hanım’ın ilgisinden, yaklaşımından işini çok iyi yapmasından dolayı teşekkür ederim. Bizler normalde başka hastanelere giderken hastanenizin temiz ve titiz çalışanlarından dolayı bundan sonraki tercihimiz hastanenizdir. Çevremizdeki insanlara da samimiyetle önereceğim.

Saygılar.

Rüstem AKBAŞ

11.04.2015 günü oğlum Asi Deniz GÖKÇEK’in kan ve idrarını aldırmak için laboratuvarına geldik. Daha önceden de idrar alınmıştı, bu seferki kan ve idrar alma işlemi ile geçen seferki idrar alma işlemi de görevli hemşire Hülya Hanım tarafından yapıldı. Kendisi çok yardımcı oldu. Oğlumdan kanı ilk seferde denemeyle aldı ve çok sevecen. İdrar konusunda da oğlumun 1.5 saat yapması için bizimle birlikte çaba sarf etti. emeği çok, kendisi hastanenizin en ilgili personeli bizce. Ayrıca kendisinin tebrik edilmesini isterim.

Funda Gül GÖKÇEK

Şengül SAKA ve Merve SAKARYA ŞAHİNKUŞ personelinizin gösterdikleri ilgi ve çözüm getirici tatlı dilli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Levent BEHRUZ

Başhekimliğe;

Sayın Hocam, önce hastanenize sonra elemanlarınıza teşekkür ederim. Ama öncelikle Koray Bey’e ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını temenni ederim. İkna gücü, öz güven verişi her şeyin üstünde. Konuşması, saygısı, üslubu taktir ettim. Şanslısınız, böyle biri her hastanede yok.

Muammer Öneren.

Türkiye Kalkınma Bankası

Ben kan alan Hülya Hanım’dan çok memnun kaldım. Çok güleryüzlü sevecen birisi, teşekkür ederim.

Emine Özkaya

Hastanenizdeki personel ve doktorların bizlere yaklaşımı çok iyi ve buna istinaden biz ailecek hastanenize geliyoruz ve buna ben önayak oldum. Üroloji Bölümüne babamı, çocuk doktoruna bebeğimizi, iç hastalıkları bölümüne diğer yakınlarımı kendim bizzat getirdim. Ayrıca bebeğimizin doğumu hastanenizde 14. bebek doğumu olarak gerçekleşti. Kadın doğumdan Songül Hemşire’ye ve acil doktorlarına çok teşekkür ederim. Ve kan alma bölümündeki Hülya Hemşire Hanım bize çok yardımcı oluyor ve işini iyi yaptığını düşünüyorum. Hiç acıtmadan bebeğimizin kanını alabiliyor. Ayrıca hastaneniz temiz ve güleryüzlü personeliniz var, hep böyle kalır inşallah.

Mustafa Karakoç

Kudret Hastanesi Müdürlüğüne;

Öncelikle Kudret Ailesi ile tanışmamıza vesile olan Dr. Kubilay Karalezli’ye çok teşekkür ederim. Kubilay Bey vesilesi ile annemin (Nazen Erbektaş) tedavisinde büyük katkısı olan Burak Kavlakoğlu ile tanışma fırsatımız oldu. Ameliyatımız başarılı geçti. Bu arada girşiten başlayarak Ceyda Hanım, diğer çalışanlar, -1. katta Şengül Hanım, Sevil Hanım, Merve Hanım, Dr. Almila Hanım, Hülya Hemşire, katta Zariye Hemşire, ismini bilmediğim tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Dr. Kubilay Karalezli’ye, Burak Kavlakoğlu’na tekrar defalarca teşekkür ediyorum.

Bünyenizde bu kadar mükemmel elemanlar bulundurduğunuz için hem siz hem biz çok şanslıyız. İyi ki varlar, iyi ki varsınız. Teşekkürler.

Nazan Erbektaş – Nebat Koçyiğit

Sayın Yetkili;

26 mart 2015 tarihinde ankara dışında geçitdiğim bir trafik kazasından sonra muayene olmak için hastanenize geldim. 1.kattta ortopedi için müracaat ettiğimde elimde adli vaka raporu olmadığı için sorun yaşadım. Çalışanlarınızdan sizin nezdinizde Şengül Hanıma teşekkür etmek istiyorum. İşini ne kadar severek yaptığı o kadar belli ki… çözüm odaklı, güleryüzlü ve tecrübesi ile yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Tekerlekli sandalye ile geldiğiniz bir hastanede hastalarınıza gösterdiği ilgi ile gülümsemelerini sağlayacak bir personeliniz olduğu için tebrikler.

Saygılarımla.

Aylin KUTAY

Genel Cerrahi Doktoru Burak Kavlakoğlu’nu beklerken hastanede mavi kod anansu yapıldı, 1-2 saniye içinde bütün doktorlar, görevliler hemen müdahale ettiler. Ben bu kadar muhteşem bir olay görmedim. İnsan canına verilen değer çok iyi. O doktorların koşuşturması… Hastalanırsam buraya gelmek isterim.

Teşekkürler.

Emine Alev ARISOY

24.03.2015

Hastane Başhekimliğine;

Hastaneniz personeli ve çalışmalarınız için teşekkür ederim. Özellikle ibadethaneye göstermiş özenden dolayı özellikle teşekkürler.

Hamza COŞKUN

23.03.2015

Kudret International Hospital Başhemşireliğine;

Alişir Beyaztaş ve Kübra Kaplan, personellerinizin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür eder, çalışmalarındaki bu özgüven ve başarılarının ödüllendirilmesi için birimlerinize saygı ve sevgilerimi sunarım. Bütün personelinize teşekkürler.

Hüseyin Seymen

09/03/2015

Hastanenizde 2015 Ocak ayı içersinde eşimin amcası olan Mithat KÜRKÇÜ Açık Kalp Ameliyatı oldu. Çok başarılı bir operasyon oldu. Ameliyatı yapan tüm ekibe teşekkür ederiz. Hastanenizi bize tavsiye eden çalışanınız Koray KARAE’e çok teşekkür ederiz. Gerek amcamızın ameliyatı öncesi ve gerekse ameliyat sonrası bizlere çok yardımcı oldu. Hastanenizden çok memnunkaldık. Hayırlı işler bol kazançlar dileriz…

ERTEKİN AİLESİ

Funda KÜRKÇÜ ERTEKİN

Abdurrahman ERTEKİN

Merhaba,

Yaklaşık dört yıldan bu yana kasık ve bacak ağrıları çekiyordum. Nice hastaneyi ve doktoru dolaştıktan sonra 16 Şubat 2015 günü Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Sn. Prof.Dr. Mustafa Nezihi Küçükarslan ile tanıştım. Aynı gün ağrılarımın kaynağının ileri derecede venöz yetmezlik (varis) olduğunu öğrendim. 17 Şubat’ta ameliyat oldum. 18 Şubat sabahı kasık ve bacak ağrılarımdan eser yoktu. Ameliyatım öncesinde, sırasında ve sonrasında Kudret International Hospital çalışanlarının yakın ilgisiyle karşılaştım. Başta Sn.Prof.Dr. Mustafa Nezihi Küçükarslan olmak üzere hastanedeki tüm sağlık görevlileri ve çalışanların özenli emeklerine tanık oldum. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Size sağlıklı ve ağız tadı dolu günler dilerim. Selam ve saygılarımla…

Dr. Tülay Üstündağ

Sayın Koray Karaer, babamın tedavisi sırasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı şahsınıza ve şahsınızda tüm personelinize teşekkür ederim.

Eskişehir Üniversitesi

Ziraat Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Ali KOÇ

Eşim Hikmet Akbulutgiller’in geçirmiş bulunduğu kalça protezi ameliyatında bizlere gereken yardım ve ilgiyi esirgemeyen ve eşimin yeniden hayata bağlanmasına gereken katkıyı sağlayan hastane Yönetim Kurulu Başkanı ve Hastane Sahibi Sn Serdar Bahadır Beye,Hastane Müdürü Sn Pelin Yılık Hanımendiye ,Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Sn Kubilay KARALEZLİ ve Ekibine,yatan hasta bölümüm 4. kat çalışanlarına teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Ahmet Akbulutgiller

KUDRET INTERNATIONAL HOSPITAL MÜDÜRLÜĞÜ’NE,

Babam Mithat KÜRKÇÜ’nün rahatsızlığı nedeniyle 02.02.2015 tarihinde hastanenize gelmiş olup babamın By-Pass ameliyatında emeği geçen Doktorlar ve bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren bütün süreçte yanımızda olan, tanışmaktan memnun olduğumuz hayatımızın bundan sonraki süreçlerinde hastanemizi tercih etmemize vesile olacak Sayın Koray KARAER’e teşekkür eder, başarıların devamını dileriz.

Saygılarımızla.

Habip KÜRKÇÜ

Hastanenizde kaldığımız süre içerisinde göstermiş oldukları çalışma ve gayretle annem Fatma Çalın’ın iyileşmesinde çok büyük katkıları olan Sinem ve Merve Hanım’a çok çok teşekkür ederim. Ayrıca emeği geçen hizmetli ve diğer hemşirelere de teşekkür ederim.

Kenan Çalın

Sayın Yetkili,

Bugün hastanenize kalp muayenesi için gelmiş bulunmaktayım. Öncelikle Prof. Dr. Gülümser HEPER olmak üzere, hemşire Hülya SOLMAZ’a özellikle çok teşekkür etmek istiyorum.

Çünkü damarlarım çok derinde olduğundan her kan aldırışım ızdıraba dönüşmekteyken bugün Hülya Hanım hiç canımı acıtmadan tek girişte bir sürü kan almayı başardı. Bankodaki görevli Şengül Hanım ise çok yardımcı oldu ve çok kibar davrandı.

Sizleri tebrik ediyorum. Güzel bir ekip kurmuşsunuz.

Bilgilerinize sunarım.

Nezahat KÜDÜKÇÜOĞLU

Sayın Yetkililer,

Bu kadar hastaneye gittim ancak bu kadar güzel ve eli hafif hissettirmeden kan alan bir hemşireye rastlamadım. Kan alma bölümündeki Hülya Hemşireye teşekkür ediyorum.

Jale UĞURLU

Sayın Yetkili,

Kan alma bölümünde görev yapan Hülya Hemşireye sizin vasıtanızla teşekkür ederim. Gerçekten güleryüzüyle kolay damar tespit etmesiyle, yol göstermesiyle… Teşekkürler.

Ebru UĞURLU

Her şey için teşekkürler, çok memnun kaldık.

Solmaz ÜNLÜ

Öncelikle girişten itibaren bizleri güleryüzüyle karşılayan tüm personel için içten teşekkürler.

Hüseyin Süha ÜNLÜ

Kudret International Hospital’da 26 .01.2015 tarihinde konka elektrokoterizasyonu olduğum PROF.DR LEVENT SAYDAM’a çok teşekkür ediyorum…Bilgi,saygı ve tecrübeli elleri ile korktuğum sorunumdan kurtardı…Kardiyoloji Bölümü Prof. Dr. Gülümser Heper’e ve Anestezi ve Reanimasyon Uzm. Dr. Hüsne BAYRAK ŞAHİN ve tüm meslektaşlarım ;hemşire arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum…Hastaneniz tarafımdan tavsiye edilecektir…

Başarılar diliyorum…

Şengül ASLAN

15.12.2014 tarihinde iç hastalıkları uzmanı doktorunuza muayene olmuş ve daha sonrasında ilgili doktorun isteği doğrultusunda kan vermek için (-1) katındaki kan verme ünitenize gelmiş bulunmaktayım. Normalde kan verme işleminden büyük ölçüde tedirgin olmama rağmen kan alma işlemini gerçekleştiren ilgili çalışan hanımefendinin karşılaması ve gerçekten elinin hafifliği bir hasta olarak beni fazlasıyla rahatlatmıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Eren Canıbek

Sayın hastane yetkilileri, başta Kardiyolog doktorumuz olmak üzere ilginizden hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Ceylani Özcan

Hastane çalışanlarınızın güleryüz ve samimiyeti gerçekten kaliteli hizmet aldığımızı hissettiriyor. Özellikle Sevil ve Şengül Hanımlara çok teşekkür ediyorum.

Nurten Enez

Hastaneniz çalışanları çok tatlı ve güler yüzlü. Doktorlar mükemmel, özellikle Kalp Doktoru Gülümser Hanım bir harika! Çok memnun bir şekilde hastaneden ayrıldım.

Elmas TENGİLİMOĞLU

Sevgili Burak Hoca ilginize, samimiyetinize teşekkürler. Pınar Hanım’a ayrıca sonsuz teşekkürler, bütün personel çok samimi ve içtendi.

Hasan ÇETİN-İnci ÇETİN-Dünya ÇETİN

Ne önerebilirim ki, her şeyi düşünmüşsünüz. Güleryüzlü doktorlar var, iyileşmek için birinci basamak bu değil mi? Doğru doktorlar seçmişsiniz hepsi süper.

Ayçin Dağlı

Glokom hastası olan Araştırmacı Yazar, Şair Abdullah Satoğlu, hastanenizle neden daha önce tanışmadım diye büyük üzüntü duyduğunu belirtti. Hastanemiz personelinin sıcak tavırlarından ve aldığı sağlık hizmetinden gayet memnun kaldığını söyleyen Abdullah Bey bundan sonraki kontrolleri için hastanemizi tercih edeceğini söyledi

Abdullah Satoğlu

Ekibinize her konuda teşekkür ederiz. Güler yüzünüz her şeye değer. Hemşirenizin de elleri pamuk gibi, ellerine sağlık.

Zeynep MACÜNCÜ

14.08.2014 tarihine, babam Halim Dalgalı’nın kalp rahatsızlığı nedeniyle müracaat ettiğimiz, Kudret International Hospital hastanesinde, giriş kayıt işleminden itibaren taburcu olunan zamana kadar geçen süreçte, başta Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülümser Heper ve ekibi ile tüm hastane personelinin ilgi, bilgi, yaklaşım ve insani ilişkilere verdikleri önem son derece takdire şayandır. Prof. Dr. Gülümser Heper’in tıbbi anlamda, babamın rahatsızlığına ve yakınmalarına olan hekimsel yaklaşımı ve uygulanan tedavi sonrasında, babamın rahatsızlığına derman olan ve sevindirici gelişmelere vesile olan Prof. Dr. Gülümser Heper’e ve ekibine sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İbrahim Dalgalı

Bugüne kadar pek çok Üroloji doktoruna muayene olmama rağmen hiçbirinde Prof. Dr. Semih Yaşar SARGIN Hocamızın ilgisini ve gayretini görmemiştir. Kendilerine ilgileri ve gayretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Böyle değerli hocaları bünyesinde bulunduran hastanenize de teşekkürler.

Aytekin AYDOĞDU

Özel Kudret International Hospital Yetkililerine, 23 Temmuz 2014 Çarşamba günü hastanenizde fıtık ameliyatı oldum. Ameliyatı geçekleştiren Doç. Dr. Burak KAVLAKOĞLU başta olmak üzere, ekibine ve tüm çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Gerçekten çok büyük yakınlık ve ilgi gördüm. Her şey için çok teşekkürler.

Prof. Dr. Fethi YILMAZ

Ekip olarak hepinize teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ömer Faruk ÖNCELER

Her şey çok güzel, özellikle -1. kattaki çalışanlarınız(danışma)çok güler yüzlü. Teşekkürler.

Pınar BAŞAY

Sayın Kudret International hastanesi yetkilileri,

Oğlumuz Mehmet Onat Ülker, 30.07.2014 tarihinde yüksek ateş ve kusma sorunu yaşamış, bunun neticesinde de acil bölümünde çocuk doktoru bulunan Ankara’nın “saygın” hastanelerinden birine gittik. Boğazında ve kulağında başlayan enfeksiyona bağlı iltihaplanma nedeni ile yüksek ateş tanısı kondu ve tedavisine başladık ve çocuğa antibiyotik verdik.

Ancak şikayetleri bir sonraki gün artınca hastanize geldik. Doktorumuz Sayın Yunus Emre Bıkmaz kendisini gayet titiz bir şekilde inceleyerek, su çiçeği tanısı koydu ve tedaviyi buna göre yönlendirdi. Tedavi sırasında gösterdiği özen, sorduğumuz endişeli sorulara sabırlı ve doyurucu cevapları, yapıcı şekilde bizi yönlendirip panik halinden çözüm sürecine dahil etmesi vb. bir çok nedenden dolayı kendisine, sizin nezdinizde teşekkür ederiz. Sizlere de böyle kıymetli bir hekimi bünyenizde bulundurduğunuz için teşekkür ederim. Her şeyden önemlisi, bizim gibi acemi anne ve babalara, çocuklarının hastalığı ile ezbere değil samimi bir şekilde inceleyip öyle yorum yaptığı hissi verdiği için teşşekkür ederiz.

Saygılarımla.

Sinan ÜLKER

Kolin Şirketler Grubu BT Direktörü

Ben Burak Bey’in hastasıyım.İki yıldır beni takip ediyor, geçen yıl da ameliyatımı yaptı ve sayesinde sağlığıma kavuştum.Çok iyi bir hekim, ameliyatımı olduğum hastaneden ayrıldı tesadüf sonucu kendisini buldum tekrar tedavimi Burak Bey’e yaptırıyorum.Burak Bey’i herkese öneriyorum

Deniz ASLAN

Çocuk Doktoru Yunus Emre Bıkmaz’a 10 gün kadar önce bebeğimi muayeneye götürdüm. Neredeyse 1 saat muayene etti ve bilgi verdi. Çok ilgili. Hiçbir şeyi geçmek istemiyor. Ben hayatımda böyle ilgili çocuk doktoru görmedim. Allah razı olsun kendisinden…

Hüsniye SAMSI

Bugun kayınpederimi hastaneninizden taburcu ettik. KVC ekibinin hepsine hastanenizde görev yapan her personele teşekkür ederim. Güler yüzlü ve profesyonel uygulamalarınız için minnettarız.

Önder Celal ÖZOK

Değerli Yönetici, Öncelikle yeni tesisiniz hayırlı uğurlu olsun, personeliniz gayet iyi ve nazik. Başarılarının devamını dilerim.

Metin YILMAZ

Hastane Yönetimine, Kardiyoloji bölümünde muayene oldum. Başta Prof. Gülümser Heper ve mahiyesi; hemşire, görevliler ve sekreter bayanlara şahsınızda teşekkür eder, devamını dilerim. İyi ki hastaneniz açıldı. Hastanenizde Doktor Gülümser Heper ve hemşire Zehra Özlem ve bu bölümde çalışan bütün personelinize teşekkür eder saygılar sunarım.

İsmail ŞAN

Öncelikle yeni açılan ve ilk defa geldiğimiz hastanenizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Baş vurduğum göz polikliniğinde faaliyet sürdüren Op. Dr. Remzi Kasım’ın hastamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakadan memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ve saygılarımızı sunar, bütün branşlarda aynı ilginin gösterilmesi dileğiyle, saygılar.

Emine & Nurettin DELİBALTA

Böyle bir müesseseyi halka kazandırdığınız için size teşekkürlerimi arz ederim. Özel güvenlikçisinden Profesörüne kadar tüm personelin sempatik davranmaları takdire şayandır. Sizlere başarılar diliyorum.

Mehmet DEMİRCİOĞLU

İsmim Ali Adanır. Muş’tan rastgele hastanenize geldim. Kardiyoloji bölümünden Gülümser Hanımefendi’de muayene oldum. Bütün personele başta Gülümser Hanımefendi’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Ali ADANIR