Hakkımızda Ne Dediler?

Sayın Serdar BAHADIR

Oğlumuz Sayın Göktuğ ÇÖL Bey ile hastaneniz doktorlarından Prf.Dr. Gülümser HEPER hanımefendiyi muayene-kontrol amaçlı ziyaret ettik. Ziyaretimiz sırasında kendisinin ve değerli ekip arkadaşlarının güler yüz, nezaket, ilgi ve alakayla karşılaştım. Bu örnek olaydan dolayı şahsınıza, hastane yönetimi ve değerli hocama teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla.

Yusuf Ziya ÇÖL

Saygılarımla,

 

 

Yunus Emre Bıkmaz Hoca ile bebeğim 18 aylıkken tanıştık. Zatürrenin son aşamasındaymışız, ama haberimiz yok! Yunus Emre Hoca hemen teşhisi koydu ve tedaviye başladı. Bebeğimi iyileştirdi. Şükürler olsun böyle iyi, bilgili, vicdanlı bir doktorumuz var. Herkesin hayatında yer alması gereken bir çocuk doktoru. Ben kendimi çok güvende hissediyorum, söylediği her şeyi harfi harfine uyguluyorum. Düzenli kontrollere devam ediyoruz. Gerekli olmayan hiçbir şeyi istemiyor, gerek olmadıkça kontrole çağırmıyor. Başım sıkıştığında aklıma takılan konuyla ilgili mail atıyorum, ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor. Ankara’da, hatta Türkiye’de 1 numara derim, üstüne çocuk doktoru tanımam.(03.08.2019)

Nickname “h…” adlı kişinin yapmış olduğu bu yoruma doktortakvimi.com internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://www.doktortakvimi.com/yunus-emre-bikmaz/cocuk-sagligi-ve-hastaliklari/ankara

Saygılarımla,

 

 

Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz. Allah herkese sizin gibi doktora rast gelmesini nasip etsin. İşini severek, sabırla yapan nadir insanlardansınız. Çok teşekkür ederim.(22.05.2019)
Yapmış olduğu bu yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/BxwYrEAhviG/?igshid=1d5iwuu5a4anw

Saygılarımla,

Bahar Şeniz KAMAR

 

Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz hayatınızda görebileceğiniz en samimi, en bilgili, hastalarını seven, sorulara bıkmadan cevap veren bir doktor..Benim oğlumun takibini hep Emre Hoca yapıyordu. O’nun sayesinde çok bilgili bir anne oldum.(22.05.2019)
Yapmış olduğu bu yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/BxwYrEAhviG/?igshid=1d5iwuu5a4anw

Saygılarımla,

Emel KOÇ KURTULDU

 

Kudret International Hospital’da Yunus Emre Bıkmaz çok detaylı bilgi veriyor. Yunus Hoca ilk tercihiniz olsun gitmeyi düşünürseniz. A’dan Z’ye her şeye bakıp bilgi veriyor, hem de siz daha sormadan.”
Nickname: April yapmış olduğu bu yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://forum.mutlubebekleriz.com/d/51932-ankara-da-zel-hastane-ve-ocuk-doktoru-neriniz/14

Saygılarımla,

——–

 

Yunus Emre Bıkmaz Hoca var, Kudret Hastanesi’nde. Kesinlikle çocuğunuzu götürün derim. Çok ilgili, bilgili ve ebeveynleri her türlü bilgilendiren, bebek ve çocuk büyümesi ile hastalıklarını izleyen ve doğru tedaviyi yapan bir doktor.”
Nickname: Less-is yapmış olduğu bu yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://tavsiyeiste.com/viewtopic.php?t=103

Saygılarımla,

——–

 

Her çocuk Dr.Yunus Emre Bıkmaz’a  gitmeli. Boy-kilo takibi olsun, diğer hastalıklar olsun, bilgisi, ilgisi ile doğru tedaviyi uygulayıp, biz ebeveynleri de yazılı ve sözlü olarak bilgilendirir. Detaycı bir doktor arayanlara kesinlikle tavsiyemdir. Zaten bir kere gidin anlayacaksınız. Kaç doktor gezdik, bazıları üşengeç, girmemiz ile çıkmamız bir olurdu, bazısı çocuklara hangi ilaçların iyi gelip gelmeyeceğini bilmiyor. Çocuğu takip konusunda da, tüm bilgileri yazar ve buna göre gelişimini takip eder. Size çocuğunuzun yaşına göre gelişimi ile ilgili kendi yazdığı tavsiyelerinin olduğu dokümanları verir. Yani her şekliyle ebeveynleri de bilgilendirir, rahatlatır.05.12.2018

——–

 

Kudret International Hospital’da Yunus Emre Bıkmaz Hoca var. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir doktor. Çocuğu baştan sona inceliyor; yani oradan çıkarken içiniz rahat oluyor. Ben 4 yıldır götürüyorum yavrumu. Çok memnunum. Zaten bir kere götürün, nasıl detaycı bir doktor olduğunu anlayacaksınız. Viral hastalıklarla ilgili de sizi yönlendirir ve doğru tedaviyi uygular. Bir anne olarak ebeveynlere tavsiyemdir. Sadece çok yoğun oluyor; bu nedenle, randevuyu aldığınız saatte orada olmaya çalışın.

Nickname: Epruj yapmış olduğu bu yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-740174.html

 

Çocuk Doktoru Yunus Emre BIKMAZ Bey çok bilgili. Her seferinde tedavi sürecini ve epikriz raporunu yazılı olarak vermeden göndermiyor. İstediği tahlil sonuçları eline ulaşır ulaşmaz sizi telefonla arayıp bilgilendiriyor.

Mustafa GÜNGÖRMÜŞ

 

Bebeğim 5 aylık. Doğduğundan beri birçok özel hastane gezdim. Sağlıklı olan çocuğumu yanlış bilgilendirmeler ve tedavilerle daha beter hasta ettiler. Sonunda Yunus Emre BIKMAZ Hoca’yla tanıştım ve ne tanı koyduysa, hangi tedaviyi uyguladıysa çocuğum düzeldi. Geçenlerde mecbur kaldığım için başka bir doktora gittim. Çocuğum öksürüyordu. Boğazında ve kulağında kızarıklık var deyip antibiyotik verip gönderdi. Meğerse çocuğumda bronşit başlangıcı varmış. Gereksiz antibiyotik ve yanında bir sürü şuruplar… Neyse ki Yunus Emre Hocamız var! İyi ki var! Kendisi gerekli tedaviyi başlattı. 1 hafta yanlış antibiyotik kullanmışım.

Gülçin ŞEN

Yaklaşık 3 senedir Çocuk Doktoru Yunus Emre Bıkmaz Hoca’ya muayene oluyoruz. Çok ilgili ve bilgili birisi. Herkese tavsiye ediyorum. Ankara’da gitmediğim çocuk doktoru kalmadı, özelden devletine kadar, Yunus Emre Hoca’nın üstüne tanımam.

Ufuk BAHADUR

Henüz hastaneye işim düşmedi. Umarım düşmez. Ancak çok methedilen bir hastane, özellikle Çocuk Bölümü..

Ünal YÜREKLİ

Ankara için böyle iyi ilgili ve içten bir doktor nadir bulunur. Oğlumuzun gelişimi ve sağlını takip ettiği müddet zarfında mükemmel gelişim kaydetti sayesinde hersey için teşekkürler . Dr. Yunus Emre BIKMAZ

———

Kıymetli doktorumuz Yunus Emre BIKMAZ bey ve bize her zaman yardımcı olan Begüm hanım’a çok teşekkürler

Handan ACAR

Yunus Emre Bıkmaz Bebeğim doğduğu andan itibaren başlayan ilgisi ile her hastalığımızda uyguladığı tedavilerle aşırı güvendiğim bir hekimdir. Randevu bulamadığımız zamanlarda başka doktorlara gidip 5 dk da muayene edilip boşa çıktığımız hekimlerden değil, aksine her seferinde kendisinin tedavisi ile iyileştiğimiz doktorumuz. Ufacık öksürük ile teşhisi koyabilen ve noktasına virgülüne inceleyip detaylarıyla muayenesini yapan bir hekim. Saatlerce bekliyor olsak da kendisinin verdiği ödünlerin yanında zaman hiçbir şey. Sorularımı bile akşam saatlerinde mesaisi dolmuş olsa da telefon ile geri dönüp cevaplamıştır sağolsun. Bulunmaz bir şans bizim için hem tavsiyeleriyle, hem de mesleğine tutkusu ile…

Zeynep AÇIKBAŞ

Yunus Emre Bıkmaz ile iyi ki tanışmışız ve iyi ki oğlumun doktoru. Adı gibi gerçekten bıkmadan her konuda fazlası ile bilgilendiren değerli bir doktor.

Emel KOÇ KURTULDU

Yaklaşık bir ay kadar önce, göğüs hastalıklarından rahatsızlığım sebebiyle Prof. Dr. Ömer Deniz Bey’e muayene oldum. Kendileri tarafından hastalığım ile ilgili teşhis konulur konulmaz hemen tedaviye başlandı. Beklentimin de üzerinde bir ilgiyle karşı karşıya kaldım. Bu ilgi tekrardan eski sağlığıma kavuşabileceğime dair bende bir önsezi oluşturdu. Hastanın doktoruna güvenmesinin hep önemli olduğu söylenirdi, ilk defa bu duyguyu da kendi yaşantımdan deneyimlemiş oldum.

Taburcu olmamın üzerinden yaklaşık bir ay gibi bir süre geçmesine rağmen halen kendisi ile hastalığımın seyrine ilişkin diyalog kurabiliyorum. Bu durum, bir hasta için olmazsa olmaz, çünkü her hastalık kendine özel ve her tedavide buna mukabil içerisinde özgünlükler barındırıyor.

Bu vesileyle eski sağlığıma kavuşmama olanak tanıyan Prof. Dr. Ömer Deniz Bey’e ve Kudret hastanesinin kıymetli çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Neziha Güngör

Uzm.Dr.Yunus Emre BIKMAZ Gerçekten çok detaycı, ilgili, hiçbir şey atlamayan ve bize verdiği bilgileri kitaptan okur gibi o kadar güzel anlatıyor ki kafanızda hiç soru işareti kalmıyor, her şeyin cevabını kendi veriyor. Zaten ilginç bir metodu var; kendine göre yazar çizer gösterir. Kısaca perfect bir doktor …

Beyhan URAS

Yunus Emre BIKMAZ doktorumuzdan çok memnunuz. Uyguladığı tedavilerde hiçbir zaman şüpheye düşürmeyen, titiz, detaycı ve gerçekten iyi bir hekim. Seçiminiz için sizi kutluyoruz.

Tuğba KARADOĞAN

6 yaşındaki ve 9 aylık oğullarımın hassasiyetine ve bilgisine hayran olduğum doktoru Yunus Emre Bıkmaz’a teşekkür ederim.

Sema YURTAŞAN

Dr. Yunus Emre Bıkmaz Bey’ e sürekli geliyoruz, çok memnunuz. Allah razı olsun ondan. Duacısıyız.

Süleyman Samsı

Kızımın sık hasta olması ve aşırı kusmaları, üst solunum enfeksiyonu sık geçirmesi gibi bir takım rahatsızlıkları vardı. Bebekliğinden itibaren çok zayıftı, kilo alamıyordu. Tabii bu zorlu dönemlerde bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Doktorumuz Yunus Emre Bıkmaz ile tanıştık. Kızımızın muayenesini büyük bir titizlikle yaptı. Gereken tahlilleri yaptırdı ve olasılıklar üzerinde durdu. Ben daha önce kızımı böyle titizlikle muayene eden bir doktor görmemiştim. Sakin, narin ve sevecen bir tavırla kızımı incitmeden muayene etmesi eşimi ve beni çok mutlu etti. Bir doktor olarak ilaç vermek dışında anne ve baba olarak bizi de bilgilendirdi, yol gösterdi ve bütün endişemizi aldı. Bizi çok rahatlattı. Doktorumuz sayesinde biz sağlığımıza kavuştuk çok şükür. Bir çocuk için doktora gitmek, muayene olmak çok güç ve korkutucu olur çoğu zaman; ama doktorumuz o kadar güven veren biri ve net ki kızım şimdi hasta olsa Emre Doktoru mu arayalım ya da gidelim diyor. Bu bir çocuk için çok kolay olmayan bir durumdur çoğu zaman. Her şey için Emre Bey’e çok teşekkür ediyorum. Size minnettarız Emre Bey.

Murat Karaman

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Çocuk Doktoru Yunus Emre Bıkmaz’a. Doktor Bey’den çok memnunum. Gerçekten iyi doktorlar da varmış dedirttiği için ve bu mesleği layığıyla yaptığı için çok teşekkür ediyorum bir anne olarak içimi rahatlattığı için. Bıkmadan usanmadan her seferinde aynı ilgisi titizliğiyle ilgileniyor ve bir anne icin en önemlisi bebeğinizin mutluluğudur. Onun canı yansa, sizin de canınız yanar. Kan alınacağı zaman anneler korkar ve aldırmak istemez; ama biz özellikle kan alsınlar diyorum. Çünkü Kan Alma Bölümü’nde çalışan Hülya Hanım’ı benim için mucize olarak gördüm. 6 aylık prensesimin eline krem sürüyor, yarım saat bekliyoruz ve gülerek kan veriyoruz. Bebeğim hiçbir şey hissetmiyor. Hülya Hanım’a çok teşekkür ediyorum ilgisi ve güler yüzlülüğü için. Herkese örnek olsun.

Emine Önay ve Okan Önay

11.05.2016 tarihinde hastaneniz de Septoplasti ameliyati oldum. Bizimle gerçekten sanki bir yakinimiz gibi ilgilenen tum calisanlariniza tesekkur ediyorum fakat herseyden ayri olarak Prof.Dr. Levent SAYDAM hocama cok tesekkur ediyorum. Saat gece 10’da bile evinden kalkip burnuma bakmaya gelmesi gercekten cok ayriydi. Gun icerisinde ise surekli ziyarete gelip bizimle ilgilendi. Ilk muahene geldigim zamandan bu yana bizimle ilgilenis bicimi ve meslegini bu denli sevdigi icin ona minnettariz. Kudret International Hospital olarak tesekkurler.

Tolgahan Fatih Güler

Hastanenizde 21/03/2016 tarihinde Dr. .Süha Çetin tarafından anjiyo oldum.Akabinde 23 mart’ta Op.Dr.Kubilay Karalezli Beyefendinin de bulunduğu bir kalça ameliyatı oldum.Bu başarılı ameliyatta emeği geçen Kubilay Hocam,Dr Süha Çetin,Dr Hüsne Bayrak Şahin, 3. Kattaki hemşire güzel kızlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi ki bu hastaneyi ve sizleri tanıdım. İyi ki varsınız.

Neriman Çetinkaya

Sn. Kudret International Hospital
Yönetim Kurulu Başkanlığına
Ailecek, 2015 yılı içerisinde bir süredir ailecek sağlık sorunları ile yoğun bir şekilde mücadele etmekteyiz.
Bu kapsamda;
Şahsım iki kez acil servisinizde tedavi gördüm,
Eşim Filiz Yeşilırmak KBB,
Oğlum Erdem Hamit Yeşilırmak KBB ve Göz
Kazım Cansu Berrak Yeşilırmak Çocuk
Abim Nurettin Yeşilırmak Check-Up
Abim Talip Yeşilırmak Üroloji
Annem Emine Yeşilırmak üroloji servislerinde sağlık hizmetlerinden faydalanmışlardır.
Nihayet şahsım Genel Cerrahi bölümünde Sn. Doç. Dr. Burak Kavlakoğlu tarafından başarılı bir fıtık ameliyatı oldum.
Bu vesile ile şahsınız aracılığıyla tüm doktorlarınızın yeni yılını kutluyorum.
Öte yandan yukarıda adlarına yer verdiğim 1. ve 2. derece yakınlarımın hastane işleriyle ilgilenmek durumunda olması nedeniyle, şahsımla ve hastalarımla gerektiğinde özellikle ilgilenen, hastaneye ve ilgili sağlık hizmetine erken erişmeme her daim katkı sağlaması nedeniyle, Sn. Koray Karaer’e teşekkür ediyorum.
Bu vesile ile hastanenizin kuruluşuna vesile olan ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Cebeci’de ikamet ediyor olmam nedeniyle ulaşım açısından da kolayca erişebilmekteyim. İyi ki varsınız.
Sağlıklı ve iyi yıllar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sebahattin Yeşilırmak

Kudret Hastanesini tercih etmemde en büyük etkilerden bir tanesi Prof. Dr Gülümser Heper’in olmasıydı.Ama Başhekim Özcan Akkoç’un ikna edici ve ekibiyle birlikte gösterdiği oloğanüstü gayret ise güvenimi kazanıcı ve sevgimi arttırıcı bir etkiye dönüştü.Kendimi onlara teslim edip by pas ameliyatı olmam,yoğun bakımda geçirdiğim süre ve hastanenizde 10 gün boyunca 4.katta gordüğüm ilgi beni bu mesajı yazmaya teşvik etti.Başhekim Özcan Akkoç’a,Dr.Hüsne Hanım ve yoğun bakım ekibine,yoğun bakım ekibinden Merve ve Suat’a,4.kat hemşirelerine,tabi ilgisiyle Cansu Hanım’a çok teşekkür ederim.

Yunus Emre Bıkmaz mükemmel bir doktor. Benim biri 5,5 biri 2,5 yaşında iki tane oğlum var büyük oğlum doğduğundan beri götürüyorum fevkalade ilgili ve çok iyi bir doktor. Her defasında çocuğu baştan ayağa muayene ediyor ve kullanacağınız ilaçları dahi kaç gün ve günde kaç defa vereceğinize kadar not edip veriyor.

Bilge Metin

Dr. Özkan Akkoç ve Hemşire Hülya Hanım’a 10 üzerinden 10 puan, hasta psikolojisinde 1 numaralar.

Ahmet ARIKAN

Hastaneniz çok iyi, rahat ve odaları çok geniş ve temiz. Hastalarınız ve onların misafirleri çok rahat ediyordur eminim ki. Size iyi işler.

Sudenur Ereğin

Kadın Doğum doktoru Adnan Kaya Bey ve Songül Hemşire’nin ilgilerinden dolayı çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.
Kan alma bölümünde görevli Hülya Solmaz Hemşire’den de özellikle çok memnun kaldık.

Uğur-Fatma Gülşen YİĞİT

Doktorum Gülümser Heper 16 senedir benimle ilgilendiği için o nerede çalışırsa ben orayı tercih ediyorum, oondan çok memnun olmakla birlikte kardeşim gibi çok seviyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

Mustafa AKYOL

Oğlum Alp Artun’un doğduğundan beri doktoru.. Mükemmel bir hekim, ondan başkasına güvenemiyorum. Her zaman doğru teşhis, doğru tedavi ile hep oğlumu sağlığına kavuşturdu.. Hiç detay atlamaz. Tedavi planını yazıp size verir, ne zaman hangi ilacı verecektim diye aklınızda hiç soru işareti kalmaz.. İyi ki varsınız Emre Bey…

Erkan ACAR

13.12.2015 pazar günü annemin rahatsızlanması nedeniyle acil bölümüne basvurduk.Kalp krizi gecirdiği belirlenmesi sonucu acil doktoru Sn.ŞEVKET Bey hızlı bir şekilde Kardiyoloji Uzmanı Sn.Süha Çetin’le iletişime gecerek Süha Bey evinden gelerek ekibiyle annemin anjiosunu yapmış,sağlığına kavuşturmuştur.Bu sebeple Sn.Süha Çetin’e,acil doktoru Sn.Şevket Bey’e,yoğun bakım hemşireleri Merve Hn.Alperen Bey ve Halil İbrahim Bey’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Zehra TELEFON

Kudret International Hospital’da son derece başarılı bir safrakesesi operasyonu geçirmemi ve çok kısa sürede sağlığıma kavuşmamı sağlayan Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Burak KAVLAKOĞLU’na bir kez daha şükran, minnet ve en derin saygılarımı sunarım. Hastalarınıza verdiğiniz şifa size her zaman güç, kuvvet olarak geri dönsün. Sizler hep varolun, hep iyi olun… Özellikle ellerinize, gözlerinize, aklınıza sağlık diliyorum.
Ayrıca, ameliyat öncesi ve sonrasında son derece sıcak, rahatlatıcı tavrı ile ameliyat sırasında acıyı hissetmeme izin vermediği üstün gayretlerinden dolayı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Hüsne Bayrak ŞAHİN’e teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Diğer taraftan, arı gibi çalıştığına şahit olduğum tüm ameliyethane personeline teşekkür ediyorum. Tebriklerimi iletirseniz çok sevinirim. Dolayısıyla tüm hastane çalışanlarının başarılarının devamını dilerim….

Şenay DİNÇ

Kızımı ilk muayene ettiğinde güven veren tavrı, dikkatli oluşu, hiç usanmadan en ince detaya kadar bilgi vermesi, kibarlığı, sakinliği, çocuğu hic incitmeden korkutmadan muayene edişi, bizi çok mutlu etmişti. Kızım şimdi ilkokula başladı. Yunus Emre Bey gibi bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız. İyi ki sizi tanıdık. Çok teşekkür ederiz. Emeğinize, yüreğinize sağlık…

Arzu KARAMAN

Sayın Yetkili,Hastanenizde annemin ve çocuklarımın tedavi ve rutin kontrollerini yapılmış ve yapılmaktadır.
Bu süreç içerisinde gerek doktorlar gerekse çalışan personel gerekli özveriyi göstererek görevlerini yapmışlardır. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Ancak bu süreç içerisinde bize yakın ilgi ve alakalarını esirgemeyen sürekli yanımızda olup sorunlarımızla bire bir ilgilenerek gerekli özveriyi gösteren Sayın Koray Karaer’e sonsuz teşekkür eder görevinde başarılar dilerim.
İnsanların sağlığına önem verdiğinizden dolayı ayrıca teşekkür eder sağlıklı mutlu nice yarınlar temenni ederim.

Cemal Kasım DOĞAN

Sünnet Operasyonunu yapan Prof. Dr. Semih Bey başta olmak üzere, 3. katta görevli olan hemşireler ile özellikle çocuk hemşiresi Özlem Hanım’a tek seferde ve oldukça hassas bir şekilde çocuktan kan numunesi aldığı için çok teşekkür ederiz

Gönül YAKIŞIK

Öncelikle böyle güleryüzlü asil can kan temiz bilgili personelle çalışıldığı için idarecilere minnettarız.
Kan almada bulunan Hülya Hemşire; hiç anlamadım iğneyi ne zaman batırdığını, kan almanın yanında deskte bulunan bayanlar, güvenlik… vallaha helal olsun abi.

Fahrettin SARI

Hastanenizde 07.08.2015 tarihinde annemi safrakekesi ameliyatı yaptırdım. Başta Sayın Hocamız Burak Kavlakoğlu olmak üzere tüm personelden memnun kaldık. Hastamız beklediğimizden daha kısa bir sürede iyileşti, her şey için teşekkür ederiz.

Recep BERÜN

Kan alma hemşiresi Hülya Solmaz çok zor olan damarımdan kanımı hiç acıtmadan aldı. Gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. İlk defa canımı yakmayan bir işlem gördüm.

Güneş CANSIZ

Hastalara göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Sayın Dr. Rüveyda Kahveci’yi tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Saygılarımı sunarım.

Nebahat ÇAMAS

Merhaba, kızımın tavsiyesi ile Kadın Doğrum Doktorunuza geldim. Çok güzel bilgi veren ve süreci anlatan tavrı ile çok büyük güven duydum. İyi ki gelmişim. Her doktora gidişimde kan vereceğim an işkence olur idi ancak bu şekilde kan alan, tatlı dili ile rahatlatan ve aynı esnada stajyerlere bilgi verebilen bir hemşire ile tanışmış olmak ve özeldi. Hülya Hanım iyi ki var.
Müşteri memnunuiyeti adına sizleri kutluyorum.

Filiz Sıdıka ŞAHİN

17 günlük bebeğimin kanını alan hemşire hanım Hülya solmaz, tecrübesi ve güleryüzlülüğü ile fark yaratmakta.
Kan alma hemşiresi olarak Hülya Solmaz Hanımefendinin değerlendirilmesinin yerinde olacağını düşünüyorum.

Cemal DEMİRCİ

Kuzey Mengüloğlu’nun babasıyım. Emre bey Kuzey’in doğumundan itibaren ilginizden çok memnun kaldık. Siz nerde olursanız olun sizinle devam edeceğiz.

Murat MENGÜLOĞLU

Doktorumuz Yunus Emre Bıkmaz…Biz sizi iyi ki tanıdık ve siz bizim evlatlarımızın doktorusunuz. Detaycı, en ufak bir şeyi göz ardı etmeyen, ilgili bir doktor biz bu zaman kadar görmedik..Bıkmadan usanmadan en ince detayına kadar hastalığı anlatan teşhisleri ve tedavisinde yanılmayan Yunus Emre Bıkmaz her şey için teşekkürler…Siz tüm doktorlara örnek olursunuz inşallah

Nihal ÇİNÇİN

2013’ten beri kızımın ve oğlumun doktoru. Muayeneye gittiğinizde sadece çocuğunuzu muayene etmiyor, ebeveynlere de her muayenede çocuğun yaşına dönemine göre küçük bir tıbbi seminer veriyor. Gözünden en ufak bir şey kaçmaz, gereksiz tahlil de yapmaz. Ankara’da iseniz çocuğunuzun takibini doğumdan sonra en az ilk 3 yıl Yunus Emre Bey’e yaptırmanızı tavsiye ederim. Kudret International Hospital’da

Mücahit Fatih ÇELİK

Beş gün önce ömrümde ilk kez bayıldım. Nereye gideceğimi ne yapacağımı bilemedim. Bu sabah, Dr. Gülümser Heper’i tavsiye etmişlerdi. İnternetten doktor adına girip hastanenize ulaştım. Randevusuz şekilde çıkıp geldim. Sorunumu bankodaki kızlarıma ilettim. Randevum olmadığı halde beni hemen Gülümser Hoca’ya ilettiler. Dr. Gülümser de hemen beni aldı, ilgilendi, kalp ultrasonumu aldı, onun güleryüzlü, mütavaziliği, bilgisi bana çok moral verdi. Dualarım onunla, teşekkür etmek çok az gelir.
-1. katta kan verdiğim Hülya Hemşirenin ilgisi bilgisi güleryüzü beni çok mutlu etti, Allah ondan da razı olsun.

Sevgi ŞAFAK

Hastaneniz çalışanı kan alma bölümündeki çalışan Hülya Hanım’ın ilgisinden, yaklaşımından işini çok iyi yapmasından dolayı teşekkür ederim. Bizler normalde başka hastanelere giderken hastanenizin temiz ve titiz çalışanlarından dolayı bundan sonraki tercihimiz hastanenizdir. Çevremizdeki insanlara da samimiyetle önereceğim.
Saygılar.

Rüstem AKBAŞ

11.04.2015 günü oğlum Asi Deniz GÖKÇEK’in kan ve idrarını aldırmak için laboratuvarına geldik. Daha önceden de idrar alınmıştı, bu seferki kan ve idrar alma işlemi ile geçen seferki idrar alma işlemi de görevli hemşire Hülya Hanım tarafından yapıldı. Kendisi çok yardımcı oldu. Oğlumdan kanı ilk seferde denemeyle aldı ve çok sevecen. İdrar konusunda da oğlumun 1.5 saat yapması için bizimle birlikte çaba sarf etti. emeği çok, kendisi hastanenizin en ilgili personeli bizce. Ayrıca kendisinin tebrik edilmesini isterim.

Funda Gül GÖKÇEK

Şengül SAKA ve Merve SAKARYA ŞAHİNKUŞ personelinizin gösterdikleri ilgi ve çözüm getirici tatlı dilli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Levent BEHRUZ

Başhekimliğe;
Sayın Hocam, önce hastanenize sonra elemanlarınıza teşekkür ederim. Ama öncelikle Koray Bey’e ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını temenni ederim. İkna gücü, öz güven verişi her şeyin üstünde. Konuşması, saygısı, üslubu taktir ettim. Şanslısınız, böyle biri her hastanede yok.

Muammer Öneren.

Türkiye Kalkınma Bankası

Ben kan alan Hülya Hanım’dan çok memnun kaldım. Çok güleryüzlü sevecen birisi, teşekkür ederim.

Emine Özkaya

Hastanenizdeki personel ve doktorların bizlere yaklaşımı çok iyi ve buna istinaden biz ailecek hastanenize geliyoruz ve buna ben önayak oldum. Üroloji Bölümüne babamı, çocuk doktoruna bebeğimizi, iç hastalıkları bölümüne diğer yakınlarımı kendim bizzat getirdim. Ayrıca bebeğimizin doğumu hastanenizde 14. bebek doğumu olarak gerçekleşti. Kadın doğumdan Songül Hemşire’ye ve acil doktorlarına çok teşekkür ederim. Ve kan alma bölümündeki Hülya Hemşire Hanım bize çok yardımcı oluyor ve işini iyi yaptığını düşünüyorum. Hiç acıtmadan bebeğimizin kanını alabiliyor. Ayrıca hastaneniz temiz ve güleryüzlü personeliniz var, hep böyle kalır inşallah.

Mustafa Karakoç

Kudret Hastanesi Müdürlüğüne;
Öncelikle Kudret Ailesi ile tanışmamıza vesile olan Dr. Kubilay Karalezli’ye çok teşekkür ederim. Kubilay Bey vesilesi ile annemin (Nazen Erbektaş) tedavisinde büyük katkısı olan Burak Kavlakoğlu ile tanışma fırsatımız oldu. Ameliyatımız başarılı geçti. Bu arada girşiten başlayarak Ceyda Hanım, diğer çalışanlar, -1. katta Şengül Hanım, Sevil Hanım, Merve Hanım, Dr. Almila Hanım, Hülya Hemşire, katta Zariye Hemşire, ismini bilmediğim tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Dr. Kubilay Karalezli’ye, Burak Kavlakoğlu’na tekrar defalarca teşekkür ediyorum.

Bünyenizde bu kadar mükemmel elemanlar bulundurduğunuz için hem siz hem biz çok şanslıyız. İyi ki varlar, iyi ki varsınız. Teşekkürler.

Nazan Erbektaş – Nebat Koçyiğit

Sayın Yetkili;
26 mart 2015 tarihinde ankara dışında geçitdiğim bir trafik kazasından sonra muayene olmak için hastanenize geldim. 1.kattta ortopedi için müracaat ettiğimde elimde adli vaka raporu olmadığı için sorun yaşadım. Çalışanlarınızdan sizin nezdinizde Şengül Hanıma teşekkür etmek istiyorum. İşini ne kadar severek yaptığı o kadar belli ki… çözüm odaklı, güleryüzlü ve tecrübesi ile yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Tekerlekli sandalye ile geldiğiniz bir hastanede hastalarınıza gösterdiği ilgi ile gülümsemelerini sağlayacak bir personeliniz olduğu için tebrikler.

Saygılarımla.

Aylin KUTAY

Genel Cerrahi Doktoru Burak Kavlakoğlu’nu beklerken hastanede mavi kod anansu yapıldı, 1-2 saniye içinde bütün doktorlar, görevliler hemen müdahale ettiler. Ben bu kadar muhteşem bir olay görmedim. İnsan canına verilen değer çok iyi. O doktorların koşuşturması… Hastalanırsam buraya gelmek isterim.

Teşekkürler.

Emine Alev ARISOY
24.03.2015

Hastane Başhekimliğine;
Hastaneniz personeli ve çalışmalarınız için teşekkür ederim. Özellikle ibadethaneye göstermiş özenden dolayı özellikle teşekkürler.

Hamza COŞKUN
23.03.2015

Kudret International Hospital Başhemşireliğine;

Alişir Beyaztaş ve Kübra Kaplan, personellerinizin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür eder, çalışmalarındaki bu özgüven ve başarılarının ödüllendirilmesi için birimlerinize saygı ve sevgilerimi sunarım. Bütün personelinize teşekkürler.

Hüseyin Seymen
09/03/2015

Hastanenizde 2015 Ocak ayı içersinde eşimin amcası olan Mithat KÜRKÇÜ Açık Kalp Ameliyatı oldu. Çok başarılı bir operasyon oldu. Ameliyatı yapan tüm ekibe teşekkür ederiz. Hastanenizi bize tavsiye eden çalışanınız Koray KARAE’e çok teşekkür ederiz. Gerek amcamızın ameliyatı öncesi ve gerekse ameliyat sonrası bizlere çok yardımcı oldu. Hastanenizden çok memnunkaldık. Hayırlı işler bol kazançlar dileriz…

ERTEKİN AİLESİ
Funda KÜRKÇÜ ERTEKİN
Abdurrahman ERTEKİN

Merhaba,

Yaklaşık dört yıldan bu yana kasık ve bacak ağrıları çekiyordum. Nice hastaneyi ve doktoru dolaştıktan sonra 16 Şubat 2015 günü Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Sn. Prof.Dr. Mustafa Nezihi Küçükarslan ile tanıştım. Aynı gün ağrılarımın kaynağının ileri derecede venöz yetmezlik (varis) olduğunu öğrendim. 17 Şubat’ta ameliyat oldum. 18 Şubat sabahı kasık ve bacak ağrılarımdan eser yoktu. Ameliyatım öncesinde, sırasında ve sonrasında Kudret International Hospital çalışanlarının yakın ilgisiyle karşılaştım. Başta Sn.Prof.Dr. Mustafa Nezihi Küçükarslan olmak üzere hastanedeki tüm sağlık görevlileri ve çalışanların özenli emeklerine tanık oldum. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Size sağlıklı ve ağız tadı dolu günler dilerim. Selam ve saygılarımla…

Dr. Tülay Üstündağ

Sayın Koray Karaer, babamın tedavisi sırasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı şahsınıza ve şahsınızda tüm personelinize teşekkür ederim.

Eskişehir Üniversitesi
Ziraat Fakültesi Dekanı
Prof. Dr. Ali KOÇ

Eşim Hikmet Akbulutgiller’in geçirmiş bulunduğu kalça protezi ameliyatında bizlere gereken yardım ve ilgiyi esirgemeyen ve eşimin yeniden hayata bağlanmasına gereken katkıyı sağlayan hastane Yönetim Kurulu Başkanı ve Hastane Sahibi Sn Serdar Bahadır Beye,Hastane Müdürü Sn Pelin Yılık Hanımendiye ,Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Sn Kubilay KARALEZLİ ve Ekibine,yatan hasta bölümüm 4. kat çalışanlarına teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Ahmet Akbulutgiller

KUDRET INTERNATIONAL HOSPITAL MÜDÜRLÜĞÜ’NE,
Babam Mithat KÜRKÇÜ’nün rahatsızlığı nedeniyle 02.02.2015 tarihinde hastanenize gelmiş olup babamın By-Pass ameliyatında emeği geçen Doktorlar ve bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren bütün süreçte yanımızda olan, tanışmaktan memnun olduğumuz hayatımızın bundan sonraki süreçlerinde hastanemizi tercih etmemize vesile olacak Sayın Koray KARAER’e teşekkür eder, başarıların devamını dileriz.

Saygılarımızla.

Habip KÜRKÇÜ

Hastanenizde kaldığımız süre içerisinde göstermiş oldukları çalışma ve gayretle annem Fatma Çalın’ın iyileşmesinde çok büyük katkıları olan Sinem ve Merve Hanım’a çok çok teşekkür ederim. Ayrıca emeği geçen hizmetli ve diğer hemşirelere de teşekkür ederim.

Kenan Çalın

Sayın Yetkili,
Bugün hastanenize kalp muayenesi için gelmiş bulunmaktayım. Öncelikle Prof. Dr. Gülümser HEPER olmak üzere, hemşire Hülya SOLMAZ’a özellikle çok teşekkür etmek istiyorum.
Çünkü damarlarım çok derinde olduğundan her kan aldırışım ızdıraba dönüşmekteyken bugün Hülya Hanım hiç canımı acıtmadan tek girişte bir sürü kan almayı başardı. Bankodaki görevli Şengül Hanım ise çok yardımcı oldu ve çok kibar davrandı.
Sizleri tebrik ediyorum. Güzel bir ekip kurmuşsunuz.
Bilgilerinize sunarım.

Nezahat KÜDÜKÇÜOĞLU

Sayın Yetkililer,
Bu kadar hastaneye gittim ancak bu kadar güzel ve eli hafif hissettirmeden kan alan bir hemşireye rastlamadım. Kan alma bölümündeki Hülya Hemşireye teşekkür ediyorum.

Jale UĞURLU

Sayın Yetkili,
Kan alma bölümünde görev yapan Hülya Hemşireye sizin vasıtanızla teşekkür ederim. Gerçekten güleryüzüyle kolay damar tespit etmesiyle, yol göstermesiyle… Teşekkürler.

Ebru UĞURLU

Her şey için teşekkürler, çok memnun kaldık.

Solmaz ÜNLÜ

Öncelikle girişten itibaren bizleri güleryüzüyle karşılayan tüm personel için içten teşekkürler.

Hüseyin Süha ÜNLÜ

Kudret International Hospital’da 26 .01.2015 tarihinde konka elektrokoterizasyonu olduğum PROF.DR LEVENT SAYDAM’a çok teşekkür ediyorum…Bilgi,saygı ve tecrübeli elleri ile korktuğum sorunumdan kurtardı…Kardiyoloji Bölümü Prof. Dr. Gülümser Heper’e ve Anestezi ve Reanimasyon Uzm. Dr. Hüsne BAYRAK ŞAHİN ve tüm meslektaşlarım ;hemşire arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum…Hastaneniz tarafımdan tavsiye edilecektir…

Başarılar diliyorum…

Şengül ASLAN

15.12.2014 tarihinde iç hastalıkları uzmanı doktorunuza muayene olmuş ve daha sonrasında ilgili doktorun isteği doğrultusunda kan vermek için (-1) katındaki kan verme ünitenize gelmiş bulunmaktayım. Normalde kan verme işleminden büyük ölçüde tedirgin olmama rağmen kan alma işlemini gerçekleştiren ilgili çalışan hanımefendinin karşılaması ve gerçekten elinin hafifliği bir hasta olarak beni fazlasıyla rahatlatmıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Eren Canıbek

Sayın hastane yetkilileri, başta Kardiyolog doktorumuz olmak üzere ilginizden hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Ceylani Özcan

Hastane çalışanlarınızın güleryüz ve samimiyeti gerçekten kaliteli hizmet aldığımızı hissettiriyor. Özellikle Sevil ve Şengül Hanımlara çok teşekkür ediyorum.

Nurten Enez

Hastaneniz çalışanları çok tatlı ve güler yüzlü. Doktorlar mükemmel, özellikle Kalp Doktoru Gülümser Hanım bir harika! Çok memnun bir şekilde hastaneden ayrıldım.

Elmas TENGİLİMOĞLU

Sevgili Burak Hoca ilginize, samimiyetinize teşekkürler. Pınar Hanım’a ayrıca sonsuz teşekkürler, bütün personel çok samimi ve içtendi.

Hasan ÇETİN-İnci ÇETİN-Dünya ÇETİN

Ne önerebilirim ki, her şeyi düşünmüşsünüz. Güleryüzlü doktorlar var, iyileşmek için birinci basamak bu değil mi? Doğru doktorlar seçmişsiniz hepsi süper.

Ayçin Dağlı

Glokom hastası olan Araştırmacı Yazar, Şair Abdullah Satoğlu, hastanenizle neden daha önce tanışmadım diye büyük üzüntü duyduğunu belirtti. Hastanemiz personelinin sıcak tavırlarından ve aldığı sağlık hizmetinden gayet memnun kaldığını söyleyen Abdullah Bey bundan sonraki kontrolleri için hastanemizi tercih edeceğini söyledi

Abdullah Satoğlu

Ekibinize her konuda teşekkür ederiz. Güler yüzünüz her şeye değer. Hemşirenizin de elleri pamuk gibi, ellerine sağlık.

Zeynep MACÜNCÜ

14.08.2014 tarihine, babam Halim Dalgalı’nın kalp rahatsızlığı nedeniyle müracaat ettiğimiz, Kudret International Hospital hastanesinde, giriş kayıt işleminden itibaren taburcu olunan zamana kadar geçen süreçte, başta Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Gülümser Heper ve ekibi ile tüm hastane personelinin ilgi, bilgi, yaklaşım ve insani ilişkilere verdikleri önem son derece takdire şayandır. Prof. Dr. Gülümser Heper’in tıbbi anlamda, babamın rahatsızlığına ve yakınmalarına olan hekimsel yaklaşımı ve uygulanan tedavi sonrasında, babamın rahatsızlığına derman olan ve sevindirici gelişmelere vesile olan Prof. Dr. Gülümser Heper’e ve ekibine sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İbrahim Dalgalı

Bugüne kadar pek çok Üroloji doktoruna muayene olmama rağmen hiçbirinde Prof. Dr. Semih Yaşar SARGIN Hocamızın ilgisini ve gayretini görmemiştir. Kendilerine ilgileri ve gayretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Böyle değerli hocaları bünyesinde bulunduran hastanenize de teşekkürler.

Aytekin AYDOĞDU

Özel Kudret International Hospital Yetkililerine, 23 Temmuz 2014 Çarşamba günü hastanenizde fıtık ameliyatı oldum. Ameliyatı geçekleştiren Doç. Dr. Burak KAVLAKOĞLU başta olmak üzere, ekibine ve tüm çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Gerçekten çok büyük yakınlık ve ilgi gördüm. Her şey için çok teşekkürler.

Prof. Dr. Fethi YILMAZ

Ekip olarak hepinize teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ömer Faruk ÖNCELER

Her şey çok güzel, özellikle -1. kattaki çalışanlarınız(danışma)çok güler yüzlü. Teşekkürler.

Pınar BAŞAY

Sayın Kudret International hastanesi yetkilileri,

Oğlumuz Mehmet Onat Ülker, 30.07.2014 tarihinde yüksek ateş ve kusma sorunu yaşamış, bunun neticesinde de acil bölümünde çocuk doktoru bulunan Ankara’nın “saygın” hastanelerinden birine gittik. Boğazında ve kulağında başlayan enfeksiyona bağlı iltihaplanma nedeni ile yüksek ateş tanısı kondu ve tedavisine başladık ve çocuğa antibiyotik verdik.

Ancak şikayetleri bir sonraki gün artınca hastanize geldik. Doktorumuz Sayın Yunus Emre Bıkmaz kendisini gayet titiz bir şekilde inceleyerek, su çiçeği tanısı koydu ve tedaviyi buna göre yönlendirdi. Tedavi sırasında gösterdiği özen, sorduğumuz endişeli sorulara sabırlı ve doyurucu cevapları, yapıcı şekilde bizi yönlendirip panik halinden çözüm sürecine dahil etmesi vb. bir çok nedenden dolayı kendisine, sizin nezdinizde teşekkür ederiz. Sizlere de böyle kıymetli bir hekimi bünyenizde bulundurduğunuz için teşekkür ederim. Her şeyden önemlisi, bizim gibi acemi anne ve babalara, çocuklarının hastalığı ile ezbere değil samimi bir şekilde inceleyip öyle yorum yaptığı hissi verdiği için teşşekkür ederiz.

Saygılarımla.

Sinan ÜLKER
Kolin Şirketler Grubu BT Direktörü

Ben Burak Bey’in hastasıyım.İki yıldır beni takip ediyor, geçen yıl da ameliyatımı yaptı ve sayesinde sağlığıma kavuştum.Çok iyi bir hekim, ameliyatımı olduğum hastaneden ayrıldı tesadüf sonucu kendisini buldum tekrar tedavimi Burak Bey’e yaptırıyorum.Burak Bey’i herkese öneriyorum

Deniz ASLAN

Çocuk Doktoru Yunus Emre Bıkmaz’a 10 gün kadar önce bebeğimi muayeneye götürdüm. Neredeyse 1 saat muayene etti ve bilgi verdi. Çok ilgili. Hiçbir şeyi geçmek istemiyor. Ben hayatımda böyle ilgili çocuk doktoru görmedim. Allah razı olsun kendisinden…

Hüsniye SAMSI

Bugun kayınpederimi hastaneninizden taburcu ettik. KVC ekibinin hepsine hastanenizde görev yapan her personele teşekkür ederim. Güler yüzlü ve profesyonel uygulamalarınız için minnettarız.

Önder Celal ÖZOK

Değerli Yönetici, Öncelikle yeni tesisiniz hayırlı uğurlu olsun, personeliniz gayet iyi ve nazik. Başarılarının devamını dilerim.

Metin YILMAZ

Hastane Yönetimine, Kardiyoloji bölümünde muayene oldum. Başta Prof. Gülümser Heper ve mahiyesi; hemşire, görevliler ve sekreter bayanlara şahsınızda teşekkür eder, devamını dilerim. İyi ki hastaneniz açıldı. Hastanenizde Doktor Gülümser Heper ve hemşire Zehra Özlem ve bu bölümde çalışan bütün personelinize teşekkür eder saygılar sunarım.

İsmail ŞAN

Öncelikle yeni açılan ve ilk defa geldiğimiz hastanenizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Baş vurduğum göz polikliniğinde faaliyet sürdüren Op. Dr. Remzi Kasım’ın hastamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakadan memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ve saygılarımızı sunar, bütün branşlarda aynı ilginin gösterilmesi dileğiyle, saygılar.

Emine & Nurettin DELİBALTA

Böyle bir müesseseyi halka kazandırdığınız için size teşekkürlerimi arz ederim. Özel güvenlikçisinden Profesörüne kadar tüm personelin sempatik davranmaları takdire şayandır. Sizlere başarılar diliyorum.

Mehmet DEMİRCİOĞLU

İsmim Ali Adanır. Muş’tan rastgele hastanenize geldim. Kardiyoloji bölümünden Gülümser Hanımefendi’de muayene oldum. Bütün personele başta Gülümser Hanımefendi’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Ali ADANIR

Son düzenleme 13 Aralık 2015 tarihinde yapılmıştır