Kozmotoloji / Güzellik

güzellik resim

 

SAÇ EKİMİ

IŞIK VE GÖZ ALTI DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU

YANAK DOLGUSU

ÇENE DOLGUSU

NAZOLABİAL DOLGU

TAM KAPSAMLI CİLT BAKIMI

PRP

DERMAPEN UYGULAMASI

MEZOTERAPİ

BOTOKS

GÖĞÜS ESTETİĞİ

KALÇA ESTETİĞİ

MEDİKAL AYAK SAĞLIĞI

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

 

KAYBETTİĞİNİZ SAÇLARINIZI TEKRAR KAZANMA YOLU SAÇ EKİMİ

Güçsüz, cansız saçları çevresel ve genetik faktörler sebebiyle zaman içerisinde kaybedilmesi saç ekimini zorunlu kılıyor. Günümüzde, saç ekimi uygulaması, ağrısız ve pratik bir şekilde yapılıyor. Dökülmenin olmadığı ense bölgesinden saç kökleri alınarak eksilen bölgeye eklenir. Ekim bitiminde 24 saat sonra çalışma hayatına dönülebiliyor. Prp tedavisiyle desteklendiği zaman mükemmel sonuçlara ulaşılır.

CİLT YÜZEYİNİ YENİLEYEN PLAZMA ENERJİSİ

Cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde yenilenme sağlayan bu yöntemle başta alt ve üst göz kapağı kırışıklıkları olmak üzere pek çok durumda ameliyata gerek olmadan cildi gençleştirmek mümkün olmaktadır. Plazma enerjisi çoğunlukla tek bir seanslık uygulama ile istenilen sonuçlara ulaşılmasına katkıda bulunmakta nadiren tekrarı gerekmektedir.

KENDİNİZİ DAİMA GÜZEL HİSSETTİRECEK KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir. Kalıcı makyajda kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz.

Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır.

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMA LAZER EPİLASYON

Kadın Lazer Epilasyon

Vücuttaki istenmeyen tüyleri kalıcı bir şekilde kurtulup sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak her kadının hayalidir. Hem iş hem de sosyal yaşamda hayatı zorlaştıran istenmeyen tüylerden arınmanın en etkili yolu ise lazer epilasyon uygulamalarıdır. Lazer epilasyon kadınlara güzellik, zaman ve hijyen kazandırır. Sadece birkaç seansta ömür boyu tüylerden kurtulan kadınların kendilerine olan özgüvenleri de artar.

Erkek Lazer Epilasyon

Koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon kadınlara göre daha acısız ve konforludur. Alexandride lazer, epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok daha kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulabiliyorlar. Özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile lazer epilasyon teknolojisiyle artık acısız, ortalama 4-6 seans da istenilen sonucu elde etmek mümkündür.

Son düzenleme 17 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştır.